חידוש דקים | עץ או עץ

חידוש דקים במחירים אטרקטיבים

חידוש דקים מכל הסוגים:

חידוש דקים, הינה פעולה אשר מבצעים בדק עץ איפאה ובדק עץ אורן אחת לתקופה. וזאת על מנת לשמור על העץ מפני פגעי מזג האויר ומזיקים שונים.

דק עץ איפאה ודק עץ אורן הינם חומרים טבעיים, ועל כן חשופים לנזק ושחיקה תמידית, ע"י מזג האויר, שמש, גשם, שינויי טמפרטורות ומזיקים שונים. השמש האכזרית בארצנו מייבשת את העץ מכל השומן הטבעי שבו, אשר אחראי לאלסטיות ולברק שלו. הגשם והמים מחלחלים לתוך העץ פנימה, מנפחים אותו ומרחיבים אותו ואם הם נשארים בתוכו יותר זמן, מתחיל גם תהליך של ריקבון. נגד כל הפגעים הללו אין לדק איפאה או דק אורן שלנו סיכוי להתמודד לבד ללא העזרה שלנו.

איך עוזרים ומהו בכלל חידוש דק?

חידוש דק בעצם, הינו תהליך שבו אנו מטפלים בעץ. מנקים אותו, משייפים אותו ומצפים אותו בחומרים ייעודיים, אשר יחזירו לו את הגמישות והאלסטיות הטבעיים שלו, יגנו עליו מפני קרינתה האלימה של השמש בארצנו ויאטמו אותו למי הגשמים אשר גורמים לריקבון, עובש ופטריות. תהליך חידוש דק עץ הוא תהליך שדורש המון ניסיון וידע. לסוג העץ, גילו ומצבו יש השפעה רבה בבחירת דרך הטיפול ובחומרים בהם נשתמש. בתהליך צריך לדעת להסיר חומרים קודמים שהיו על הדק עץ, מבלי לפגוע בעץ. ולהבין בדיוק אילו חומרים יתאימו לסוג העץ הספציפי אותו אנו באים לחדש. 

אז מה בעצם אנחנו עושים?

  • ניקוי ושטיפה של העץ, תוך שימוש בחומרים ייעודיים לכך.
  • שיוף וליטוש של קורות העץ ע"י מכונה לליטוש דקים.
  • שימון וציפוי העץ בשמן מיוחד, המיועד להעניק הגנה נגד שמש, גשם ומזיקים למשך שנים.
  • חיזוק והחלפת ברגים.
  • תיקון חיזוק והחלפת קורות רעועות.
  • תיקון וחיזוק קונסטרוקציה.

לכן אם הדק שלכם ישן ובלוי ודורש טיפול ותחזוקה התקשרו אלינו עוד היום!!!

אנו מתחייבים לעבודה איכותית, עמידה בזמנים, מחיר הוגן וחיוך על הפנים:)

לפניכם מספר דוגמאות של דקים לפני ואחרי חידוש.

חידוש דק איפאהשיפוץ דקיםחידוש דקים בשרון

 

התקשרו עכשיו ותופתעו לטובה - 050-9676996