אחד מהחלומות הרבים של משקיעי דירות הוא קניית דירה להשקעה או למגורים בארה"ב. מרבית האנשים חולמים על בית פרטי גדול עם גינה מטופחת ויפה, חנייה פרטית צמודה, גן שעשועים קרוב, מרחב גדול, ומחייה בתנאים נוחים ללא צפיפות.

למעשה נראה כי אם משווים את ארה"ב לישראל מבחינת מחירי הדירות והבתים הפרטיים, יש פער ענקי בגובה המחירים- כמובן שבישראל המחירים פי כמה וכמה יותר גבוהים מארה"ב.

חברת ריף נדל"ן מציעה שירותי ליווי בכל הקשור לתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב ובאזורים נוספים.

מחירי הדירות השקעות נדל"ן

נוסף על כך, המשבר הכלכלי שאירע בארה"ב בשנת 2008 הוביל לכך שהייתה ירידה גדולה במחירי הדירות בארה"ב, ולכן משקיעים רבים החלו להתעניין ברכישת דירות להשקעה. 

הדעה הרווחת היא שמחירי הדירות בארה"ב ירדו בצורה מהותית כך שניתן להביא לרווחים גדולים מאוד במכירה או שכירות של הדירות שנקנו.

השקעות נדל"ן בארה"ב לתושבי חוץ

יתר על כן, חשוב להדגיש כי אנשים זרים שהם לא תושבי המקום, ומעוניינים לרכוש נכס, חשוב מאוד שיכירו לעומק את המרחב והשוק בו הם מעוניינים לקנות על כל הפרמטרים המשפיעים, על מנת שלא יעשו טעויות לחינם ויאבדו את כספם לשווא. 

היתרון בהשקעה בנדלן לעומת השקעה בבורסה שהסיכון להפסיד נמוך מאוד כיוון שאין שינויים משמעותיים במחירים בנדלן. ואילו בבורסה ישנם שינויים במחירים מידי יום. 

כמו כן יתרון נוסף להשקעה בנדלן הוא שניתן לעשות רווחים גדולים מהנכסות השכירות וגם ממכירת הדירה בעתיד במחיר גבוה יותר ממה שקנינו.

אנו בחברת ריף נדל"ן נשמח לתת את כל המידע והפרטים הדרושים לטובת התהליך עבור תושבי חוץ.

שיטות הבנייה לדירות בארה"ב

כמו כן, ישנם הבדלים בין הדירות בישראל לבין הדירות בארה"ב. בישראל מרבית הבנתים נבנים מאבן, ואילו רוב הדירות בארה"ב בנויות מעץ או בנייה טרומית שזה למעשה בנייה מהירה מחלקים מוכנים מהמפעל. 

בארה"ב בונים בתים מהשיטות האלה בגלל רעידות אדמה, סופות טורדנו והשאיפה היא לבנות מחדש ולשקם בצורה מהירה. בנוסף דירות אשר בנויות מעץ הן גמישות יותר ולכן עמידות יותר בפני סופות.

המלצה על רינה צלליכין השקעות נדל"ן

חשוב מאוד להיוועץ עם אנשי מקצוע מוסמכים ואיכותיים, רק במשרד הבוטיק שלנו ריף נדלן בבעלות רינה צלליכין, תוכלו להיעזר ולהיוועץ עם אנשי נדלן מוסמכים ומתמחים בתחום מזה עשרות שנים.

 בכל מה שקשור להשקעה במדינה זרה לדוגמה ארה"ב, חשוב מאוד ליצור קשר עם אנשי מקצוע איכותיים. אנחנו זמינים עבורכם לאורך כל שעות הפעילות שלנו ופה למענכם ובשבילכם.

צרו קשר – חברת ריף נדל"ן להשקעות נכסי נדל"ן מניבים בארץ ובעולם. ניסיון רב והיכרות מרחיבה בתחום.