מונית גדולה באיזור ראשון לציון ולנתב"ג

מונית לנמל התעופה בן גוריון זה דבר מאוד מבוקש ומאוד יקר כאשר מתחיל להיות מדובר במקרה שבו צריכים יותר ממונית אחת. במקרה כזה יש שיחשבו שאולי כדאי לבוא עם הרכבים אל נמל התעופה בן גוריון ולהשיא את הרכב שלהם בחנייה לטוח הארוך שירות אותו מציע שדה התעופה אך שגם הוא למרות הנוחות שבהבאת הרכב לדעתנו לפחות הוא ככל הנראה פחות משתלם לקבוצות גדולות של טסים לחוץ לארץ. לכן הפתרון שאנחנו ממליצים לכם עליו הוא מונית גדולה לנמל התעופה בן גוריון.

מונית גדולה למספר של אנשים שאינו נכנס במונית רגילה אחת של ארבעה אנשים הוא לדעתנו הדבר הנכון ביותר לעשות דבר זה יכול לחסוך לכם כסף רב בעת הנסיעה.

המונית הגדולה לנתב"ג אותה אנו ממליצים לכם להזמין בעיקר אם אתם מאזור ראשון לציון שכן המרחק משדה התעופה הוא לא נוראה רחוק אך כזה שמחייב סכום נכבד במונית שכן בשתי מוניות ככל הנראה תאולצו לשלם יותר מי במונית גדולה אך דבר זה תלוי בחברת המוניות שתשכרו את שירותיה כלומר מה התעריף שלהם למונית והאם התעריף של 2 מוניות עדין נמוך יותר משל מונית אחת גדולה למרות שברוב החברות זה לא עוב בצורה הזאת

טיפים שאנחנו ממליצים עליהם

וודאו שכל הנוסעים מוכנים לנסיעה במונית אנו ממליצים לכם לקבוע מקום איסוף משותף לכל הטסים כך שתוכלו לעךות בנוח בלי לחץ על להגיד לאלה שיצאו ושהיו מוכנחם כי עוד שתי דקות המונית עוברת לידם ואז תרלצו לחכות סתם עד שיצאו

כדאי לכם גם לשאול האם ניתן להשכיר מונית ליום החזרה שכן מוניות גדולות לרוב לא מחכות לנתב"ג וכדאי שתהיה לכם מונית מוכנה שכשתחזרו אז לא תצטרכו להתפצל ותוכלו לחזור כולכם ביחד הביתה בשקט ובנח בלי להילחץ בניסיון לתפוס מונית עבור כל אחד , מונית בראשון לציון והסביבה זה לא בעיה למצוא.

אם נוסעים עם תינוק יש לוודא שהמונית מאפשרת הבאת כיסא תינוק או שלחילופין לנהג לא אכפת אם הילד יושב ללא כיסא תינוק ושמישהו מחזיק אותו כמו שצריך בבטחה כמובן שדבר זה לא מומלץ.