פתרונות וסוגים של חימום תת רצפתי

לפני שנתחיל להסביר על מערכת החימום הרצפתי חשוב להבין מהי- חימום מערכת תת רצפתי הינה מערכת המחממת את המים באמצעות צינורות מים חמים ובמקרים אחרים גם גופי חימום חשמליים שנמצאים מתחת לריצוף של אותו הבית.

יש לציין כי המערכת מתאימה רק לבתים שעוד לא נבנו או לבתים שמיועדים לעבור שיפוץ מכיוון שמערכת זו נבנת מתחת לרצפה. ואלו שדואגים לעיצוב הרצפה יש עשרות חברות עם מגוון עצום של סוגי רצפות המתאימים לבית שלכם במיוחד. אם אנחנו כבר מדברים עם עיצוב ואסתטיקה עוד פיתרון שמערכת חימום תת רצפתי מציעה הינו – אסטתיקה- לא כמו שאר מערכות חימום אחרות אותם שומעים מערכת החימום התת רצפתי הינה שקטה לחלוטין. בנוסף את רוב מערכות החימום אנו רואים באופן מתמיד ומערכת החימום הזו אינה נראית כלל מכיוון שהיא מתחת לרצפה ובנוסף בכך היא חוסכת לנו מקום רב ומשמעותי בבית. במקום לבזבז כל חודש מאות עד אלפי שקלים על מזגן שגם הוא גורם לנו לנזק- ליובש בעיניים, תחושת אי נוחות, כאבי ראש ותחושת יובש תוכלו להתקין את המערכת אשר היא יעילה וחסכונית ויכולה לחסוך לכם סכומים רבים של כספים.

חימום רצפתי איכותי.

לאחר שהחלטתם כי אתם רוצים מערכת חימום תת רצפתי תוכלו לבחור מהו הסוג המתאים לכם ביותר- ישנם שני סוגים של מערכות חימום הדומות מאוד אחת לשנייה – הראשונה פועלת דרך צינורות מים והשנייה דרך גופי חימום. בסופו של דבר אין הרבה הבדל בין המערכות אך מערכת החימום עם צינורות המים החמים נחשבת ליעילה ולחסכונית ולכן מומלץ להשתמש בה אם יש את האופציה לכך, על מנת למצות את פיתרון היעילות והחסכונית שמערכת חימום תת רצפתי מציעה.

לכן אם אתם בונים בית\ משפצים את הבית מומלץ לחקור ולהתעמק ולדבר עם חברות על מנת להתקין את המערכת החדשנית הטובה והחסכונית ביותר בביתכן החדש \ המשופץ ובנוסף תוכלו לעלות את שווי הדירה והאיזור מה שיועיל לכם בעתיד במידה ותרצו למכור \ לשכור את ביתכם ויהיה לכם קל יותר למצוא קונים ומשכירים.

השארת תגובה