הדרכים הטובות ביותר לקבל דרכון פורטוגלי או אזרחות פורטוגלית

ראשית לפני שאתם מתחילים להתעסק באזרחות הפורטוגליית חשוב לדעת אומנם מעל חצי מאזרחי מדינת ישראל זכאים לאזרחות האזרחות מגיעה לכם רק אם אתם צאצאים \ אתם יוצאי המדינות ברשימה הבאה- המדינות המרכזיות בהם היו המשפחה של הזכאים- לוב, מרוקו, סרביה, טוניסיה, אלג'יר, מצרים, בולגריה, סוריה, לבנון, ישראל, איטליה, טורקיה, יוון, קרואטיה, ארצות דרום אמריקה בינהם נמצאים גם- ברזיל וארגנטינה ובמקרים רבים אפילו יכללו גם יוצאי עיראק וגם הולנד.

לאחר שבדקתם כי המדינה אליהם אתם צאצאים נמצאת ברשימה קחו כמה דקות ספורות ובדקו את שם המשפחה שלכם באתרים הרבים המציעים עזרה חינימתי תחילה על מנת לבדוק האם השם שלכם מתאים למאגר השמות בו נמצאים השמות של האנשים אשר זכאים לאזרחות פורטוגלית.

שימו לב- אם תרצו להגיש את הבקשה והשם והמדינה נמצאו מתאימים ואביכם\ אמכם\ סבתכם\ סבכם הוציא כבר את האזרחות אין זה האומר כי אתם מקבלים באופן אוטומטי את האזרחות אך תוכלו להגיש הצעה באופן עצמאי לאזרחות הפורטוגלית בקלות יותר.

דרכון פורטוגלי צריך להוציא בחוכמה.

בנוסף אם הורים הוציאו בעזרת כוח החוק החדש אזרחות ואתם מתחת לגיל 18 אינם מקבלים את האזרחות באופן אוטומטי אך תוכלו לקבל גם את האזרחות על בסיס החוקים האזרחיים האחרים של ממשלת פורטוגל.

אך שימו לב אם הוריכם קיבל את האזרחות הפורטוגלית ורק לאחר קבלת האזרחות נולדתם אתם תיחשבו אוטומטית לאזרח פורטוגלית וכמובן תיהיו זכאים להוציא דרכון פורטוגלי. משמע- כל ילד שייולד למישהו שהוציא כבר אזרחות פורטוגלית יקבל את האזרחות באופן אותומטי מה שנותן לכם ולידלכם יתרון גדול מאוד.

חשוב לדעת כי אם אתם נשואים מעל שלוש שנים ואדם אליו אתם נשואים הוציא דרכון פורטוגלי ואתם הינכם אינכם זכאים תוכלו לבקש גם בקשה לדרכון אירופאי מכיוון שאתם נשואים לאדם בעל אזרחות אירופאית, דבר זה נחשב ליתרון עצום וחשוב היכול להקל על הוצאת ויזה או מעבר מגורים ומציאת עבודה\ לימודים בקלות עם בן הזוג ולחסוך בירוקרטיה ובלאגן ולכן מומלץ להוציא גם בקשה לאזרחות.

השארת תגובה